2014-07-03

Gdzie aborcja?

Socjalizm, to ustrój w którym walczy się z problemami nie znanymi w normalnym świecie... Stwierdzenie prawdziwe do bólu.

Od jakiegoś czasu trwa nagonka na niejakiego prof. Chazana a naruszenie prawa (obowiązku) informacji. Pomijam tutaj samą kwestię aborcji, gdyż jest to temat bardzo trudny zarówno w aspekcie moralnym, prawnym, etycznym, biologicznym i innych, może zmierzę się z nim przy innej okazji.

Niemniej nie mogę zrozumieć jednej rzeczy - jak to możliwe, że w XXI wieku Ministerstwo Zdrowia nie stworzy serwisu internetowego z regularnie aktualizowaną listą placówek, które dokonują zabiegów aborcyjnych!?! Czy my żyjemy w epoce kamienia łupanego?! Przecież ta jedna, absolutnie prosta czynność (stworzenie serwisu = 2 tygodnie, zebranie listy placówek = 3 miesiące) pozwoliłaby w okresie jednego kwartału rozwiązać ten kuriozalny problem raz na zawsze!

Niebywałe, że MSW potrafi zbudować serwis informujący o stanie technicznym autobusów i autokarów, a bratnie MZ nie potrafi dokonać czynności wielokrotnie prostszej!! Wstyd!

No chyba, że placówki pro-aborcyjne obawiają się pikiet krzyżowych, jak mamy okazję obserwować to za oceanem... cóż, taka cena umiłowanej demokracji

Ja mówię o tym od kilku dni, a dziś usłyszałem, że te same słowa padły z ust p. Jacka Wilka. To mnie po raz kolejny upewnia, że w tej partii są ludzie logicznie myślący (15 min. 53 sek.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz